
Перфоратор Metabo KHE 2245 (750 Вт) (601708500)
- Готово к отправке
- Код: 601708500
6 052 ₴
5 404 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Metabo KHE 2245 (750 Вт) (601708500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | реверс, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 22 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.2 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, пластиковий кофр |
| Количество ударов | 4800 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 750 Вт |
| Режимы работы | свердління, удар, буріння |
| Скорость вращения вала | 0-1500 об/хв |
- Цена: 5 404 ₴






