
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 3150 (0.31 кВт, 150 мм) (600444500). Оригінал
- Нет в наличии
8 628 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 3150 (0.31 кВт, 150 мм) (600444500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 3 мм |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | регулювання оборотів, підключення пилозбірника |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Комплектация | тарілчастий шліфувальний круг «multi-hole» на липучках, шестигранний ключ, текстильний мішок для пилу, пластиковий кофр |
| Кількість коливань / ходів | 8000 – 24000 кол/хв |
| Мощность | 310 Вт |
| Скорость вращения вала | 4000 – 12000 об/хв |
- Цена: 8 628 ₴







