
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 (18 В, без АКБ, 2.1 Дж) (601712850). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 601712850
8 182 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 (18 В, без АКБ, 2.1 Дж) (601712850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.6 кг |
| Дополнительно | підтримка постійної кількості обертів під навантаженням, підсвітка робочої зони, можливість підключення пилососа, плавний пуск, запобіжна стопорна муфта, є реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.1 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, без АКБ та зарядного пристрою |
| Количество ударов | 5200 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | безударне свердління, ударне свердління (буріння), довблення |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-1400 об/хв |
- Цена: 8 182 ₴


