
Фуговально-рейсмусовий верстат Metabo HC 260 C-2.8 DNB (2.8 кВт) (0114026100). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0114026100
53 830 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фуговально-рейсмусовий верстат Metabo HC 260 C-2.8 DNB (2.8 кВт) (0114026100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Общие параметры | |
| Вес | 71 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 160 мм |
| Габарити стола рейсмуса | 400х260 мм |
| Габаритні розміри | 1110x620x960 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина стругання | 0-3 мм |
| Комплектация | вбудовані одноразові двосторонні ножі, короткий поворотний фуговальний упор, кожух пристрою для викиду стружки, штовхач, всмоктувальний патрубок, транспортувальні коліщатка |
| Количество ножей | 2 шт. |
| Материал | фугувальних панелей: лиття алюмінію; рейсмусового столу: лиття із сірого чавуну |
| Напряжение питания | 380 В |
| Мощность | 2800 Вт |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 6500 об/хв |
| Скорость подачи | 5 м/хв |
| Ширина обработки | 260 мм |
- Цена: 53 830 ₴

