
Кущоріз акумуляторний Metabo HS 18 LTX 65 (18 В, без АКБ, 650 мм) (601719850). Оригінал
- Нет в наличии
6 876 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кущоріз акумуляторний Metabo HS 18 LTX 65 (18 В, без АКБ, 650 мм) (601719850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Длина ножа | 650 мм |
| Дополнительно | миттєвий стоп, зубці ножа у формі краплі, ножі з алмазним шліфуванням, захист від зворотнього поштовху |
| Комплектация | без АКБ і зарядки |
| Кількість коливань / ходів | 2600 ход/хв |
| Максимальна товщина гілки | 19 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion / LiHD |
| Тип двигателя | щітковий |
- Цена: 6 876 ₴









