
Електричний кущоріз Metabo HS 8855 (0.66 кВт, 550 мм) (608855000). Оригінал
- Нет в наличии
9 699 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний кущоріз Metabo HS 8855 (0.66 кВт, 550 мм) (608855000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 0.3 м |
| Длина ножа | 550 мм |
| Дополнительно | автоматична запобіжна муфта муфта Metabo S-automatic, алмазне заточування ножа |
| Діаметр гілки | 34 мм |
| Комплектация | захист від поштовхів, футляр для зберігання |
| Кількість коливань / ходів | 2900 об/хв |
| Мощность | 660 Вт |
| Ширина різу | 26 мм |
- Цена: 9 699 ₴







