
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 600 (18 В, без АКБ, 600 Н*м) (602198890). Оригінал
- Нет в наличии
19 380 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 600 (18 В, без АКБ, 600 Н*м) (602198890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектация | гачок для носіння на ремені, без АКБ і зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 600 Н*м |
| Количество ударов | 2200уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | зовнішній квадрат 1/2" (12.70 мм) |
| Резьба | M22 |
| Тип аккумулятора | Li-Power |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-1600 об/хв |
- Цена: 19 380 ₴



