
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 1750 BL (18 В, без АКБ, 1750 Н*м) (602402840). Оригінал
- Нет в наличии
28 620 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 1750 BL (18 В, без АКБ, 1750 Н*м) (602402840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Дополнительно | реверс, режим Automatic Power Shift, захист від перевантаження, підсвічування робочої зони |
| Комплектация | metaBOX 145 L, без АКБ і зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 1750 Н*м |
| Количество ударов | 2450 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | зовнішній шестигранник 3/4" (19 мм) |
| Резьба | M33 |
| Ступені крутного моменту | 12 |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-1650 об/хв |
- Цена: 28 620 ₴




