
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 150-5.0 BL (0.35 кВт, 150 мм) (615050000). Оригінал
- Нет в наличии
36 064 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 150-5.0 BL (0.35 кВт, 150 мм) (615050000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 5 мм |
| Вес | 1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4.3 м |
| Дополнительно | нековзна клавіша-вимикач з функцією автоматичної зупинки, Vario-Tacho-Constamatic (VTC), плавний пуск, захист від перевантаження, захист від випадкогового пуску, гальма двигуна та диска, можливість підключення пилососа |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Комплектация | тарільчастий шліфувальний круг, гайковий ключ |
| Кількість коливань / ходів | 8000-20000 кол/хв |
| Мощность | 350 Вт |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 4000-10000 об/хв |
- Цена: 36 064 ₴





