
Кутова шліфмашина Metabo WEV 11-125 Quick (1.1 кВт, 125 мм) (603625500). Оригінал
- Нет в наличии
11 207 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Metabo WEV 11-125 Quick (1.1 кВт, 125 мм) (603625500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | кнопка ввімкнення з фіксацією, швидка заміна дисків, корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90°, аварійне відключення вугільних щіток, запобіжна муфта Metabo S-automatіc, електроніка Vario-Constamatic (VC), регулювання обертів |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, гайка, додаткова рукоятка, пластиковий корф |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 3 Н*м |
| Мощность | 1100 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 2800-10500 об/хв |
- Цена: 11 207 ₴





