
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 L QUICK (2х18 В, 2 А*год, 50 Н*м) (602320500). Оригінал
- Нет в наличии
13 051 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 L QUICK (2х18 В, 2 А*год, 50 Н*м) (602320500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, підсвічування, використання біт без патрона, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | патрон, гачок, 2 акумулятори (18 В / 2 А*год), зарядний пристрій, metaBOX 145 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 25 / 50 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | швидкозмінний, безключовий, внутр. шестигранник 1/4" |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | неударний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion / Li-Power |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-450 / 0-1800 об/хв |
- Цена: 13 051 ₴








