
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL (18 В, без АКБ, 32 мм) (602267850). Оригінал
- Нет в наличии
13 629 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL (18 В, без АКБ, 32 мм) (602267850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 32 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | захист редуктора від пилу та бризок води, підсвітка, система Metabo Quick, перемикач швидкості з функцією блокування, електроніка Vario (V), пиляльне полотно обертається на 180° |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Кількість коливань / ходів | 0-2700 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Руків'я | кутова Softgrip |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип крепежа | бесключевое |
- Цена: 13 629 ₴





