
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 SET (2х12 В, 2 А*год, 40 Н*м) (601036870). Оригінал
- Нет в наличии
13 458 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 SET (2х12 В, 2 А*год, 40 Н*м) (601036870). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | підсвітка |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 18 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | швидкозатискні свердлильні патрони, гачок для носіння на ремені і відділення для насадок, 2 акумуляторні блоки Li-Power (12 В / 2,0 А·г), зарядний пристрій SC 30, пластиковий кейс, комплект приладдя |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 40 / 17 Н*м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 1-10 мм, швидкозатискний, безключовий, внутр. шестигранник 1/4" |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Тип аккумулятора | Li-Power |
| Скорость вращения вала | 0-360 / 1400 об/хв |
- Цена: 13 458 ₴



