
Ударний дриль Metabo SBE 760 (0.76 кВт, 0-3200 об/хв) (600841500). Оригінал
- Нет в наличии
5 899 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ударний дриль Metabo SBE 760 (0.76 кВт, 0-3200 об/хв) (600841500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Дополнительно | реверс, автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic, електроніка Vario (V), регулювання числа обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40 / 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 / 8 мм |
| Комплектация | свердлильні патрони з зубчастим вінцем, ключі свердлильного патрона, додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, пластиковий кофр |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 24 / 9 Н*м |
| Количество ударов | 58000 уд/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Патрон | ключовий, 1.5-13 мм |
| Мощность | 760 Вт |
| Різьба шпинделя | 1/2 " - 20 UNF |
| Скорость вращения вала | 0-1200 / 0-3200 об/хв |
- Цена: 5 899 ₴



