
Дриль безударний Metabo BE 75-16 (0.75 кВт, 660 об/мин) (600580000). Оригінал
- Нет в наличии
16 889 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль безударний Metabo BE 75-16 (0.75 кВт, 660 об/мин) (600580000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic, електроніка Vario, |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 50 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 16 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 75 Н*м |
| Количество скоростей | 1 |
| Патрон | 1.5 - 13 мм |
| Мощность | номінальна споживана 750 Вт, що віддається 470 Вт |
| Різьба шпинделя | 1/2 "- 20 UNF |
| Скорость вращения вала | при номінальному навантаженні 350 об/хв, холостого ходу 0-660 об/хв |
- Цена: 16 889 ₴





