
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 (18 В, без АКБ, 1.3 Дж) (600324840). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 600324840
14 882 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 (18 В, без АКБ, 1.3 Дж) (600324840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.3 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, без акумуляторної батареї і зарядного пристрою, metaBOX 145 L |
| Количество ударов | 5250 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | безударне свердління, ударне свердління |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-730 об/хв |
- Цена: 14 882 ₴






