
Акумуляторна шліфмашина для труб Metabo RB 18 LTX 60 (18 В, без АКБ, 60 мм) (600192850). Оригінал
- Нет в наличии
22 655 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шліфмашина для труб Metabo RB 18 LTX 60 (18 В, без АКБ, 60 мм) (600192850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | кут охоплення: 190°, плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, безінструментальна заміна шліфполотно |
| Диаметр трубы | 60 мм |
| Комплектация | пилозахисний фільтр, без акумулятора, без зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Розміри шліфувальної стрічки | 30х533 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Power |
| Скорость движения ленты | 9.2 м/с |
- Цена: 22 655 ₴



