
Занурювальний насос для чистої води Metabo TP 7500 SI (0.3 кВт, 7500 л/год) (0250750013). Оригінал
- Нет в наличии
10 417 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Занурювальний насос для чистої води Metabo TP 7500 SI (0.3 кВт, 7500 л/год) (0250750013). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.2 кг |
| Висота напору | 6.5 м |
| Габаритні розміри | 227x185x285 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глубина погружения | 5 м |
| Длина кабеля | 10 м |
| Діаметр патрубка / з'єднання | зовнішня різьба 1 1/4" |
| Применение | для чистої води |
| Комплектация | мультиадаптер |
| Матеріал корпуса | пластмаса |
| Мощность | 300 Вт |
| Производительность | 7500 л/год |
| Розмір часток у воді | 5 мм |
| Степень защиты | IP68 |
| Давление | 0.65 бар |
- Цена: 10 417 ₴





