
Торцювальна пила Metabo KGS 254 I Plus (1.8 кВт, 254 мм) (0102540200). Оригінал
- Нет в наличии
53 866 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила Metabo KGS 254 I Plus (1.8 кВт, 254 мм) (0102540200). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32.5 кг |
| Габарити платформи | 1000x505x365 мм |
| Габаритні розміри | 930x690x590 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 54 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 90 мм |
| Длина кабеля | 2.2 м |
| Дополнительно | підсвітка робочої зони, червоний лазерний маркер, плавний пуск, підтримка обертів при навантаженні, гальмо двигуна, протяжка |
| Диаметр диска | 254 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Комплектация | пиляльний диск по дереву (60 зубів), 2 вбудовані розширення столу, затискач для заготівлі, перехідник (35/58 мм) |
| Кут нахилу / повороту | диск: 46/22.5° |
| Мощность | 1800 Вт |
| Скорость вращения вала | 4650 об/хв |
| Ширина пропилу (45°) | 214 мм |
| Ширина пропилу (90°) | 305 мм |
- Цена: 53 866 ₴








