
Акумуляторна коса Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 (18 В, без АКБ, 400 мм) (601611850). Оригінал
- Нет в наличии
13 744 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна коса Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 (18 В, без АКБ, 400 мм) (601611850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавне регулювання обертів |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Комплектация | велосипедна ручка, ремінь через плече, захисний кожух, котушка з двома ріжучими нитками (нитка Ø 2 мм, 4 м), ніж металевий 3-лопатевий, адаптер для ножа, комбінований ключ, штифт-фіксатор; без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18+18 В |
| Руків'я | D-подібна |
| Різальна система | роторна |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-6000 об/хв |
| Ширина обработки | 400 мм |
- Цена: 13 744 ₴









