
Пневматичний цвяхозабивач Metabo DSN 50 (5-8 бар) (601568500). Оригінал
- Нет в наличии
6 913 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичний цвяхозабивач Metabo DSN 50 (5-8 бар) (601568500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.92 кг |
| Габарити цвяха | довжина: 15-50 мм; товщина: 0.9х1.2 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр шлангу | 9 мм (внутрішній) |
| Комплектация | вставний ніпель 1/4" EURO, вставний ніпель 1/4" ARO/Orion, вставний ніпель 1/4" ISO, флакон оливи, захисні окуляри, кейс |
| Розхід повітря | 0.66 л/удар |
| Тип | SKN (цвяхи) |
| Давление | 5-7 бар |
- Цена: 6 913 ₴








