
Торцювальна пила Metabo KGS 216 M SET (1.2 кВт, 305 мм) (690827000). Оригінал
- Нет в наличии
13 490 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила Metabo KGS 216 M SET (1.2 кВт, 305 мм) (690827000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.5 кг |
| Габарити платформи | 345x730 мм |
| Габаритні розміри | 760x475x340 мм |
| Глибина пропилу (45°) | 36 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 65 мм |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | підсвітка робочої зони, червоний лазерний маркер, з протяжкою |
| Диаметр диска | 216 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Кут нахилу / повороту | 47/47° (лево/право) |
| Мощность | 1200 Вт |
| Скорость вращения вала | 5000 об/хв |
| Швидкість різу | 57 м/с |
| Ширина пропилу (45°) | 205 мм |
| Ширина пропилу (90°) | 305 мм |
- Цена: 13 490 ₴






