
Акумуляторний райдер EGO POWER+ Z6 ZT4201E-L (56 В, без АКБ) (80348). Оригінал
- Нет в наличии
282 499 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний райдер EGO POWER+ Z6 ZT4201E-L (56 В, без АКБ) (80348). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 185 кг |
| Висота обробки | 38-114 мм |
| Габаритні розміри | 1900x1100x1000 мм |
| Дополнительно | індикатор заряду акумулятора, LED-підсвічування, регулювання швидкості, мульчування, індикатор заповненості, регулювання крісла, Bluetooth |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 11x4-5" / 18x8.5-8" |
| Комплектация | мульчувальний ніж EGO AB4200 (2 шт.), заглушка для мульчування EGO AMP4200, зарядний пристрій EGO CHV1600E, без АКБ |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 10 |
| Матеріал корпуса | сталь, пластик |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Площадь обработки | 8000 (12000) кв. м |
| Привод | задній |
| Різальна система | ножі |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пересування | самохідна |
| травозбірник | відсутній, в якості опції можна встановити |
| Скорость вращения вала | 2400-3200 об/хв |
| Скорость передвижения | 12.8 км/год |
| Ширина обработки | 1067 мм |
- Цена: 282 499 ₴







