
Пила ланцюгова електрична Ryobi RCS2340B (2.3 кВт, 400 мм) (5133004340). Оригінал
- Нет в наличии
5 328 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова електрична Ryobi RCS2340B (2.3 кВт, 400 мм) (5133004340). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.8 кг |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Габаритні розміри | 465х270х515 |
| Гарантія | 48 |
| Дополнительно | безінструментальний натяг ланцюга, автоматичне змащення ланцюга |
| Комплектация | шина, ланцюг, масло для змащення ланцюга, чохол для шини |
| Крок зубців | 3/8" |
| Количество звеньев | 56 |
| Об'єм оливного бака | 0.15 л |
| Мощность | 2300 Вт |
| Тип двигателя | електричний – щітковий |
| Швидкість ланцюга | 16 м/с |
- Цена: 5 328 ₴




