
Садовий подрібнювач гілок Ryobi RSH3045U (3 кВт, 45 мм) (5133004335). Оригінал
- Нет в наличии
13 455 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий подрібнювач гілок Ryobi RSH3045U (3 кВт, 45 мм) (5133004335). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 кг |
| Гарантія | 48 |
| Длина кабеля | 6 м |
| Дополнительно | реверс, захист від перевантажень |
| Комплектация | штовхач, контейнер для збору сміття |
| Максимальна товщина гілки | 45 мм |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 3000 Вт |
| Різальна система | фреза |
| Тип двигателя | електричний, щітковий |
| Травозбірник | 55 л, пластик |
- Цена: 13 455 ₴





