
Акумуляторні ножиці + кущоріз Makita DUM111SYX (18 В, 1.5 А*год, 200 мм). Оригінал
- Нет в наличии
12 987 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні ножиці + кущоріз Makita DUM111SYX (18 В, 1.5 А*год, 200 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 1.7 кг |
| Висота обробки | 15/ 20/ 25 мм |
| Габарити полотна | 200 мм |
| Габаритні розміри | 330х120х130 мм |
| Комплектация | лезо для трави (110 мм), лезо для кущів (200 мм), зарядний пристрій, акумулятор BL1815N 1.5 А*ч |
| Кількість коливань / ходів | 2500 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина обработки | 110 мм |
- Цена: 12 987 ₴







