
Верстат шліфувальний Ryobi RBDS4601G (0.37 кВт) (5133002858). Оригінал
- Нет в наличии
9 086 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Верстат шліфувальний Ryobi RBDS4601G (0.37 кВт) (5133002858). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18 кг |
| Габаритні розміри | 525х330х390 мм |
| Гарантія | 48 |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Комплектация | шліфувальна стрічка, шліфувальний круг, стіл для похилого шліфування, кутовий упор, упор для горизонтальних робіт |
| Кут нахилу стола | 0-45° |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 370 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 914х100 мм |
| Скорость вращения вала | 2850 об/хв |
| Скорость движения ленты | 75 м/мин |
- Цена: 9 086 ₴


