
Гайковерт імпульсний акумуляторний Ryobi R18IW3-0 ONE+ (18 В, без АКБ) (5133002436). Оригінал
- Нет в наличии
5 294 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гайковерт імпульсний акумуляторний Ryobi R18IW3-0 ONE+ (18 В, без АКБ) (5133002436). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Гарантія | 48 |
| Дополнительно | підсвітка, регулювання обертів. реверс, удар |
| Комплектация | перехідник (Hex 1/4˝ ), без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 400 Н*м |
| Количество ударов | 3200 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.2" (квадрат) |
| Тип | імпульсний |
| Тип аккумулятора | Lithium+ / IntelliCell |
| Скорость вращения вала | 2100 / 2500 / 2900 об/хв |
- Цена: 5 294 ₴






