
Фрезер Ryobi RRT1600P-K (1.6 кВт, 8 мм) (5133002606). Оригінал
- Нет в наличии
5 941 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фрезер Ryobi RRT1600P-K (1.6 кВт, 8 мм) (5133002606). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 55 мм |
| Вес | 7.52 кг |
| Гарантія | 48 |
| Дополнительно | регулювання обертів, плавний пуск, можна приєднувати пилосос |
| Комплектация | паралельний упор, копіювальна втулка, патрубок пиловідведення, цанга 6 мм, цанга 8 мм, ключ, кейс |
| Мощность | 1600 Вт |
| Цанговий патрон | 6 / 8 мм |
| Скорость вращения вала | 10000-26000 об/хв |
- Цена: 5 941 ₴








