
Електролобзик Ryobi RJS1050-K (0.68 кВт, 3100 ход/хв) (5133002219). Оригінал
- Нет в наличии
3 830 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик Ryobi RJS1050-K (0.68 кВт, 3100 ход/хв) (5133002219). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 23 мм |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантія | 48 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 105 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 20 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 12 мм |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Дополнительно | регулювання обертів, стабілізатор курсової стійкості, LED підсвітка, функція здування тирси, захист від випадкового пуску, плавний пуск, можна підключати пилосос |
| Комплектация | пиляльне полотно по дереву, полотно FLUSHCUT, шестигранний ключ, патрубок, кейс |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Кількість коливань / ходів | 500-3100 ход/хв |
| Мощность | 680 Вт |
| Ступені маятникового ходу | 4 |
| Тип двигателя | щітковий |
| Тип крепежа | безключове (універсальне) |
- Цена: 3 830 ₴









