
Акумуляторний кущоріз AL-KO HT 4055 (36 В, без АКБ, 550 мм) (113609). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 113609
4 753 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кущоріз AL-KO HT 4055 (36 В, без АКБ, 550 мм) (113609). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 24 |
| Длина ножа | 550 мм |
| Діаметр гілки | 20 мм |
| Комплектация | чохол для леза, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 1400 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Різальна система | протихідний безпечний ніж з алмазним загостренням |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 4 753 ₴




