
Лестница-трансформер алюминиевая opti-price.org.ua PRO HD BLACK (4х3 ступени) (110-9039)
- Нет в наличии
- Код: 110-9039
6 287 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-трансформер алюмінієва opti-price.org.ua PRO HD BLACK (4х3 сходинки) (110-9039). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPTI |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.5 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 1.78 м |
| Висота у вигляді помосту | 1.01 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 3.70 м |
| Висота у складеному вигляді | 1.01 м |
| Габарити сходинки | 317х31х31 мм |
| Дополнительно | антиковзкі ніжки, посилені замки, рифлені сходинки |
| Цвет | Черный |
| Кількість секцій / сходинок | 4х3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Наявність платформи | без платформи |
| Профіль | алюмінієвий (товщина 1.8х1.2 мм, ширина 62 мм) |
- Цена: 6 287 ₴






