
Акумуляторна газонокосарка AL-KO 38.1 Li BO Flex (18 В, без АКБ, 380 мм) (113902). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 113902
10 278 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка AL-KO 38.1 Li BO Flex (18 В, без АКБ, 380 мм) (113902). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Дополнительно | індикатор заповнення травозбірника, складна ручка |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 150 / 230 мм |
| Комплектация | травозбірник, без АКБ і ЗП |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Площадь обработки | 300 кв. м |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 6-ступінчаста |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 45 л, комбі (пластик/тканина) |
| Ширина обработки | 380 мм |
- Цена: 10 278 ₴


