
Мотокультиватор AL-KO MH 360 (3 л.с., 360 мм) (113969)
- Нет в наличии
- Код: 113969
14 757 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотокультиватор AL-KO MH 360 (3 к.с., 360 мм) (113969). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Марка двигателя | AL-KO Pro 140 Quick Start |
| Тип | Мотокультиватор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | присутній автодросель, ручки можна регулювати залежно від зросту оператора. Прогумовані вставки унеможливлюють вислизання з рук. Від непередбачених пошкоджень ножі захищені спеціальними дисками. |
| Диаметр фрезы | 250 мм |
| Количество скоростей | 1 вперед |
| Объем двигателя | 139 куб.см |
| Мощность | 3 к.с. |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-х тактний 1-циліндровий |
| Скорость вращения вала | 2850 об/хв |
| Ширина обработки | 360 мм |
- Цена: 14 757 ₴



