
Газонокосарка-робот Solo by AL-KO Robolinho 2000 W (25.2 В, 5 А*год, 220 мм) (127571). Оригінал
- Нет в наличии
52 799 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка-робот Solo by AL-KO Robolinho 2000 W (25.2 В, 5 А*год, 220 мм) (127571). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Висота обробки | 25-55 мм |
| Дополнительно | можливість монтажу 2-ї базової станції, датчик дощу, 9 точок доступу на вибір, керування через додаток AL-KO inTouch через домашню мережу WLAN, а також через Amazon Alexa |
| Количество ножей | 4 |
| Максимальний нахил поверхні газону | 35° |
| Напруга акумулятора | 25.2 В |
| Площадь обработки | 700 кв.м |
| Тип пересування | самохідна |
| Тривалість заряджання акумулятора | 170 хв |
| Время работы | 240 хв |
| Ширина обработки | 220 мм |
- Цена: 52 799 ₴




