
Відбійний молоток Bosch GSH 7 VC Professional (1.5 кВт, 13 Дж) (0611322000). Оригінал
- Нет в наличии
32 467 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відбійний молоток Bosch GSH 7 VC Professional (1.5 кВт, 13 Дж) (0611322000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.5 кг |
| Габаритні розміри | 540х115х275 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | регулятор ударів; підтримка ударів / Constant Electronic; блокування кнопки увімкнення; антивібраційна система/Vibration Control; індикатор заміни вугільних щіток |
| Энеpгия удаpа | 13 Дж |
| Комплектация | додаткова ручка; долото; кейс |
| Количество ударов | 2720 уд/мин |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 1500 Вт |
- Цена: 32 467 ₴




