
Акумуляторна віброшліфмашина Bosch GSS 18V-10 (18 В, без АКБ, 140х115 мм) (06019D0200). Оригінал
- Нет в наличии
4 388 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна віброшліфмашина Bosch GSS 18V-10 (18 В, без АКБ, 140х115 мм) (06019D0200). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 1.6 мм |
| Вес | 1.4 кг |
| Габарити платформи | 140х115 мм |
| Габаритні розміри | 200х113х140 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | дирокол (2608190059); блок системи мікрофільтрації; шліфлист K120; 1 шліфлист C470, Best for Wood + Paint, 120; опорна плита 113x101 мм зі шліфпідошвою (2608601443); без акб та ЗУ |
| Кількість коливань / ходів | 22000 кол/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Скорость вращения вала | 11000 об/хв |
- Цена: 4 388 ₴





