
Зарядний пристрій-радіоприймач AM/FM DeWALT DWST1-75659 (14.4 / 18 В, без АКБ, 40 Вт). Оригінал
- Нет в наличии
28 750 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій-радіоприймач AM/FM DeWALT DWST1-75659 (14.4 / 18 В, без АКБ, 40 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 211х206х199 мм |
| Дисплей | + |
| Дополнительно | 4 динаміки та 2 сабвуфери, керування через Bluetooth, посилювач класу D |
| Діапазон частот AM | 6 шт |
| Діапазон частот FM | 12 шт |
| Комплектация | акумулятор та зарядка в комплект не входить |
| Напруга акумулятора | 14.4 / 18 В |
| Мощность | 40 Вт |
| Підходить для | роботи з модулями TOUGHSYSTEM |
| Разъем | USB-роз`єм: 52.4 Гц; Aux: 3.5 мм |
| Степень защиты | IP54 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 28 750 ₴




