
Шабельна пила DeWALT DWE305PK (1.1 кВт, 2800 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
12 764 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шабельна пила DeWALT DWE305PK (1.1 кВт, 2800 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 29 мм |
| Вес | 3.5 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 280 / 130 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 100 мм |
| Дополнительно | регулювання кількості ходів |
| Комплектация | кейс |
| Кількість коливань / ходів | 2800 ход/хв |
| Мощность | 1100 Вт |
- Цена: 12 764 ₴






