
Газонокосарка акумуляторна самохідна EGO LM2135E-SP (56 В, 7.5 А*год, 520 мм) (79669). Оригінал
- Нет в наличии
63 939 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка акумуляторна самохідна EGO LM2135E-SP (56 В, 7.5 А*год, 520 мм) (79669). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7.5 А*год |
| Висота обробки | 25-95 мм |
| Габаритні розміри | 960х575х525 мм |
| Дополнительно | автоматичне регулювання швидкості косіння, індикатор заряду акумулятора, LED-підсвічування, регулювання рукоятки |
| Комплектация | акумулятор EGO BA4200T (Li-Ion, 56 В, 7.5 А*год), швидкий зарядний пристрій EGO CH5500E |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Площадь обработки | 1000 кв.м |
| Система регулювання висоти ножа | синхронна, 7 ступенів |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пересування | самохідна |
| Тип пуску | електростарт |
| травозбірник | 70 л, тканинний |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Ширина обработки | 520 мм |
- Цена: 63 939 ₴








