
Торцювальна комбінована пила DeWALT D27113 (1.6 кВт, 305 мм). Оригінал
- Нет в наличии
64 147 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна комбінована пила DeWALT D27113 (1.6 кВт, 305 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 19.5 кг |
| Габаритні розміри | 485x600x500 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 51 мм (в режимі циркулярної пили); 85 мм (в режимі торцювальної пили) |
| Дополнительно | протяжка, фіксація плити в нижньому положенні |
| Диаметр диска | 305 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Комплектация | пиляльний диск з 60 зубами, ключ, пилозбірник |
| Кут нахилу / повороту | 48° / 50° (вправо), 50° (вліво) |
| Мощность | 1600 Вт |
| Скорость вращения вала | 3300 об/хв |
- Цена: 64 147 ₴


