
Торцювальна пила DeWALT DWS727 (1.675 кВт, 250 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DWS727
49 499 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила DeWALT DWS727 (1.675 кВт, 250 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 50 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 90 мм |
| Дополнительно | є протяжка, система видалення пилу, регулювання кутів скосу, система точного позиціонування лінії різу по тіні від диска XPS |
| Диаметр диска | 250 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Комплектация | пиляльний диск з 40 зубами, спецключ і затискач для заготовки |
| Кут нахилу / повороту | 49° / 60° (вправо), 50° (вліво) |
| Мощность | 1675 Вт |
| Скорость вращения вала | 4000 об/хв |
- Цена: 49 499 ₴





