
Акумуляторна торцювальна пила DeWALT DCS727N (54 В, без АКБ, 250 мм). Оригінал
- Нет в наличии
62 149 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна торцювальна пила DeWALT DCS727N (54 В, без АКБ, 250 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20.5 кг |
| Глибина пропилу (45°) | 50 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 90 мм |
| Дополнительно | є протяжка, система XPS (позиціонування лінії різу по тіні), порт системи Air Lock для підключення пилососа |
| Диаметр диска | 250 мм |
| Комплектация | пиляльний диск, ключ, затискач для заготівлі, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Кут нахилу / повороту | 49° / 50° (вліво), 60° (вправо) |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion (FLEXVOLT) |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 4300 об/хв |
| Ширина пропилу (90°) | 305 мм |
- Цена: 62 149 ₴






