
Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo EasyFlex 34.8 Li KIT (2х20 В, 2.5 А*год, 340 мм) (113540). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 113540
13 607 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo EasyFlex 34.8 Li KIT (2х20 В, 2.5 А*год, 340 мм) (113540). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.5 А*год |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | задній викид, у травозбірник |
| Комплектация | 2 акумуляторні батареї та зарядний пристрiй |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Система регулювання висоти ножа | синхронна, 6-ступінчасте |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 30 л, комбінований |
| Ширина обработки | 340 мм |
- Цена: 13 607 ₴






