
Самохідна бензинова газонокосарка AL-KO Premium 470 VS-B (3.25 к.с.) (119947). Оригінал
- Нет в наличии
41 999 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самохідна бензинова газонокосарка AL-KO Premium 470 VS-B (3.25 к.с.) (119947). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Гарантія | 36 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Площадь обработки | 1400 кв.м |
| Мощность | 3.25 к.с. (2.4 кВт) |
| Різальна система | ніж |
| Система регулювання висоти ножа | синхронна, 7 рівнів |
| Тип двигателя | B&S Series 650 Exi, 163 куб.см |
| Тип пересування | самохідна |
| Травозбірник | 70 л, твердий |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 41 999 ₴









