
Лазерний нівелір DeWALT DCE089D1R (10.8 В, 2 А*год, 50 м). Оригінал
- Нет в наличии
31 050 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір DeWALT DCE089D1R (10.8 В, 2 А*год, 50 м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет лазера | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 0.44 кг |
| Величина розкриття | 360° |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Колір лазера | червоний |
| Комплектация | кейс, акумулятор 10.8 В Li-Ion 2 А*год - 1 шт., зарядний пристрій |
| Лазерный диод | 630 нм |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Проекція | 2 промені |
| Рабочий диапазон | 20 м |
| Робочий діапазон із приймачем | 50 м |
| Резьба штатива | 1/4, 5/8" |
| Степень защиты | IP65 |
| Температура використання | від -10 до +50°C |
| Точність | ±0.3 мм/м |
- Цена: 31 050 ₴






