
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS367P2 (2х18 В, 5 А*год, 2900 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
32 522 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS367P2 (2х18 В, 5 А*год, 2900 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 28 мм |
| Вес | 2.3 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 300 мм |
| Глибина різу | 300 мм |
| Дополнительно | безключова заміна полотна; електронний захист двигуна; підсвічування |
| Комплектация | кейс Tstak II, зарядний пристрій, 2 акумулятори 5 А*год |
| Кількість коливань / ходів | 2900 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
- Цена: 32 522 ₴








