
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS367N (18 В, без АКБ, 2900 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
17 537 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS367N (18 В, без АКБ, 2900 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 28 мм |
| Вес | 2.27 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 300 мм |
| Глибина різу | 300 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 2900 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
- Цена: 17 537 ₴








