
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS386T1 (18 В, 6 А*год, 3000 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
33 523 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS386T1 (18 В, 6 А*год, 3000 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 28 мм |
| Вес | 4.55 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 300 мм |
| Глибина різу | 300 мм |
| Комплектация | акумулятор DeWALT 18V XR, зарядний пристрій DCB116, кейс |
| Кількість коливань / ходів | 3000 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
- Цена: 33 523 ₴









