
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина DeWALT DCW210N (18 В, без АКБ, 125 мм). Оригінал
- Нет в наличии
10 877 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина DeWALT DCW210N (18 В, без АКБ, 125 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2.6 мм |
| Вес | 2.6 кг |
| Дополнительно | захист двигуна від перевантаження, регулювання обертів, підключення пилозбірника |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | пилозбірник; без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 16000-24000 кол/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Скорость вращения вала | 8000-12000 об/хв |
- Цена: 10 877 ₴







